Gökbel Kooperatifi Genel Kuruluna 80 Üye katıldı

İGökbel Kooperatifi Genel Kuruluna 80 Üye katıldılçemizin üye ve iş yoğunluğu bakımından büyük ölçekli kooperatiflerinden birisi olan Gökbel Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi’nin genel kurulu tamamlandı.

Keyfallar Kooperatif Başkanı ve Üstbirlik Temsilcisi Cemal Soylu’nun Başkanlığında , Mustafa İncebacak, Haşim İncerbacak ve Okan İncebacak  isimlerinden teşekkül eden divan kurulu tarafından yönetilen mali genel kurula, 80 dolayında üyenin katıldığı öğrenildi.

Kooperatif Başkanı Mehmet Ali İncebacak, 2 nci Başkan Mehmet  İncebacak ve Muhasip Şükrü İncebacak bulunduğu Yönetim Kurulu’nun mali yönden de ibra edildiği genel kurulda, gündemdeki 9 madde görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Yenice Tarım Müdürlüğü Kooperatifler Denetleyicisi Hüsnü Yanık ve Muhasebeci Aydın Çakıl’ın da izlediği genel kurul sonrasında Kooperatif Başkanı Mehmet Ali İncebacak gazetemize yaptığı açıklamada, “ Genel Kurulumuza katılan misafirlerimize, Divan Kuruluna ve bizlere her zaman destek olan ve teveccühleri ile bizlere güç veren üyelerimize teşekkür ediyor, alınan kararların hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum “ dedi.