Yenice Belediyesi, 2024-2029 döneminin ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Sertaş Karakaş başkanlığında yaptı

 
Meclis üyelerinin tamamının katıldığı toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi.
Toplantıda yeni dönemin ilk komisyon üyeleri de belirlendi.
Buna göre, meclis birinci başkan vekilliğine Erdal Yirmibeş, ikinci meclis başkan vekilliğine Ergün Karakırık, meclis katip üyeliklerine Soner Kökcü, Fahri Çanakçı (asil), Ergün Karakırık ve Erdal Yirmibeş (yedek), encümen üyeliklerine Serdar Karaöz ve Soner Kökcü, plan bütçe komisyonuna Ergün Karakırık , Soner Kökcü (AK Parti) ve Niyazi Aydınlı (MHP), imar komisyonuna Fahri Çanakçı , Hasan Cıbır (AK Parti) ve M.Davut Yirmibeş (MHP), Karçev asil üyeliklerine Serdar Karaöz (AK Parti), Hasan Cıbır (AK Parti), yedek üyeliklerine ise Fahri Çanakçı (AK Parti) Soner Kökcü ( AK Parti ) , BAKAB üyeliklerine Serdar Karaöz ( AK Parti ) ve Aşkın Uzunkara (CHP) seçildiler. Meclis toplantısında 2023 yılı faaliyet raporu da oy çokluğuyla kabul edildi.
Toplantının sonunda Belediye Başkanı Sertaş Karakaş yeni seçilen üyelere tekrar hayırlı olsun diyerek teşekkür etti. Toplantıyı AK Parti Yenice İlçe Başkanı Ahmet Mısırlı ve Karabük Belediye Meclis Başkan Vekili Murat Karagül de izledi.

Bir yanıt yazın