ÇAYDEĞİRMENİ’NE DOĞALGAZ GELİYOR

ÇAYDEĞİRMENİ’NE DOĞALGAZ GELİYORDEVREK – Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’i ziyaret eden Akmercan Doğalgaz Şirket Sahibi Gazi Akmercan,Şirket Genel Müdürü Yunus Keskin, Çaydeğirmeni’nde doğalgaz çalışmalarının en kısa zamanda başlayacağı müjdesini verdi.

Ziyarette Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk,Devrek, TSO Başkanı Ertan Civak’ da gelişmelerden son derece memnun olduklarını dile getirdiler.

Akmercan Doğalgaz Şirketi Genel Müdürü Yunus Keskin Çaydeğirmeni’nde en kısa sürede doğalgaz çalışmalarının başlayacağının müjdesini vererek şimdiden iş yeri sahiplerine ve vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş gelişmelerden memnuniyetini dile getirip vatandaşlarımızın huzur ve refahı için çalışmaları aralıksız sürdüreceğini ifade etti. Başkan Gebeş, doğalgaz çalışmalarının başlatılması için gerekli yazışmaların yapıldığını bildirdi. Devrek TSO Başkanı ve Cilas A.Ş Genel Müdürü Ertan CİVAK ise Çaydeğirmeni’ni sanayisinin gelişmesi acısından yapılacak olan çalışmaların önemine değindi.