ÇIRA PAZARI ÜCRETSİZ KULLANIMA HAZIR

BİR süredir koranavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olan ve halkın piknik yapmak için yoğun olarak tercih ettiği Çıra Pazarı Sosyal Tesisleri, yeniden vatandaşların hizmetine açılıyor.

Yenice Belediyesi’nin vatandaşların ücretsiz piknik yapabilmesi için hizmete sunduğu Şehit Ömer Halisdemir Çıra Pazarı Sosyal Tesisinde bakım ve temizlik çalışması yapılıyor.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Bir süredir koranavirüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapalı kalan Çıra Pazarını vatandaşlarımız için hazırlıyoruz. Buradaki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşlarımız sosyal mesafe ve diğer kurallara uyarak, rahatça piknik yapıp, vakit geçirebilecekler. Biz hizmet için varız ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz ” şeklinde açıklama yaptı.

Piknik alanında yapılan bakım ve temizlik çalışmalarından oldukça memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, böylesine nezih alanda vakit geçirmelerine vesile olan Yenice Belediye Başkanı Zeki çaylı ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.