BATI KARADENİZ’İN GÖZBEBEĞİI HLAMUR TERAS 21 HAZİRAN’DA AÇILIYOR

 YENİCE Belediyesi bünyesinde hizmet veren Ihlamur Teras ve Bungalow Evleri Konaklama Tesisi, 21 Haziran Pazar günü itibariyle yeniden hizmete açılıyor.

Ihlamur Teras, İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde yeniden faaliyete geçecek olan tesiste hazırlıklar devam ediyor.

Belirlenen kurallar çerçevesinde 21 Haziran’dan itibaren tekrar hizmet sunacaklarını belirten Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “ Koranavirüs tedbirleri kapsamında yayınlanan genelgeyle bir süredir kapalı olan tesisimiz, İçişleri Bakanlığımız tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde 21 Haziran’dan itibaren açılacak ve vatandaşlarımıza kaldığımız yerden hizmetine devam edecektir. Genelge doğrultusunda tüm önlemlerimizi aldık. Tesis girişinde misafirlerimiz ateş ölçümü ile kontrol edilecek, tesisimizin tüm alanları düzenli olarak dezenfekte edilecek, sosyal mesafe kuralına göre oturma şekilleri oluşturularak maske ve eldiven kullanma kuralarına riayet edilerek, tesisimiz belirtilen kurallara uygun olarak faaliyete başlayacaktır. Tüm misafirlerimizin sağlığını göz önüne alarak, belirtilen kurallara personelimiz ile itina ile uyulmasına önemle dikkat edeceğiz. Bakanlığımızın belirlediği kurallardan taviz vermeyeceğiz. Tüm misafirlerimizi 21 Haziran’da yeniden faaliyete geçecek olan tesisimizde yeniden buluşmaya davet ediyor, sağlıklı günler diliyorum  “dedi.