TETİK ORMAN ÜRÜNLERİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İLÇEMİZDE 50 yılı aşkın süredir zahire ve orman ürünleri alanında faaliyet gösteren Tetik Orman Ürünleri Limitet Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tetik ve Oğulları, Kayadibi Köyünde yaklaşık olarak 12 bin metre kare alanda yeni bir kereste fabrikası kurarak, ilçemize büyük bir fabrika daha kazandırmış oldu.

Aynı zamanda Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi olan Recep Tetik yeni kurulan fabrika ile ilgili gazetemize yaptığı açıklamada; Ülkemiz ve ilçemiz için üretmeye ve istihdam sağlamaya devam ediyoruz. İlçemizin en güzel köşelerinden bir tanesi olan Kayadibi Köyünde 12 bin metre kare arsa üzerine kurduğumuz kereste fabrikamızda 50 kardeşimize istihdam sağladık. Günlük 200 m3 tomruk işleme kapasitesi ile üretim kapasitemizi ve istihdam kapasitemizi artırarak ilçemize hizmet vermeye devam edeceğiz. Büyük çaba ve uğraşlar sonunda ilçemize bu yatırımı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki süreçte ilçemizde üretim ve fabrika kapasitemizi arttırarak çok sayıda kardeşimize iş imkânı sunarak ülkemizin gelişmesine ve ilçemizin ilerlemesi noktasında adımlar atmış olacağız.

Şu anda başta İstanbul ve Ankara olmak üzere müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yakın zamanda fabrikamızda üretim çeşitliliğimizi arttırarak ilçemizin adını en iyi şekilde duyuracağız” dedi.