SON DAKİKA : AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Aday Belli Oldu

GÜNLERDİR merakla beklenen AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı olacak isim belli oldu. Alınan bilgilere göre AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Özkan Çetinkaya Oldu.
Günlerdir merakla beklenen isim nihayet açıklandı. AK Parti, Karabük Belediye Başkanlığı için adayı olarak Özkan Çetinkaya’yı seçti. Alınan bilgilere göre, tecrübeli isim Çetinkaya, partisinin belediye başkanlığı için yarışacak isim olarak belirlendi.

Özkan Çetinkaya, daha önceki görevleri ve başarılarıyla tanınan bir isim olarak dikkat çekiyor. AK Parti’nin belediye başkanı adaylığı için resmi başvurusunu yaparak, halkın hizmetine sunulacak projelerini ve vizyonunu açıklamaya hazırlanıyor.

Parti içindeki süreçlerin tamamlanmasının ardından, AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan Adayı olarak kesinleşen Özkan Çetinkaya, seçim atmosferine hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor. Karabük halkı, Çetinkaya’nın liderliğindeki projelerle ilgili detayları ve vaatleri merakla beklemeye başladı.

AK Parti’nin bu önemli ismi, Karabük’ü daha yaşanabilir ve gelişmiş bir şehir haline getirmek için iddialı projelerle seçmenin karşısına çıkacak. Seçim süreci boyunca Özkan Çetinkaya’nın halkla buluşmaları ve projelerini anlatan etkinlikleriyle ilgili detaylar, yakın bir zamanda açıklanacak.

Karabük Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Özkan Çetinkaya, partisinin ve kendi vizyonu doğrultusunda, şehre katkı sağlayacak projelerle seçim yarışına girmeye hazırlandığını belirtti. Karabük’ün geleceği için umut vaat eden bir dönemin kapılarını aralayan Çetinkaya, destekçileriyle birlikte şehre hizmet etmeye talip oldu.

( Karabük Derin Haber )

 

Bir yanıt yazın