MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MURAT KARAGÜL : “ BÜYÜK BAŞARI ELDE EDECEĞİZ “

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MURAT KARAGÜL :

MHP Karabük Milletvekili Aday Adayı Murat Karagül, iddialı olduğunu ortaya sererek, MHP’nin seçimlerde büyük bir başarı elde edeceğini belirtti.

MHP İl Genel Meclis Üyeliği ve Yenice MHP İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan ve ardından bu görevlerinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Karagül “ 2019 yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden İl Genel Meclisi aday adaylığına başvurmuştum. İl Genel Meclisi Üyeliği de bize nasip oldu halkımızın ve milletimizin teveccühü ile Milliyetçi Hareket Partisi çatısı adı altında kayda değer bir oy aldık. Karabük ilinde, Karabük Belediye Başkanlığı, Yenice Belediye Başkanlığı, Yortan Belde Belediye Başkanlığı ve Eskipazar Belediye Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında başarı ile taçlandırdık.  Bu da zaten halkımızın bize olan teveccühünün bir göstergesi, bu göstergeyi inşallah daha da artırarak onların bize layık gördüğü yerlerin daha da ha üst kademelerine gelerek halkımıza layık olmaya çalışacağız.” dedi ve açıklamalarını şu ifadeler ile sonlandırdı;

“Biliyorsunuz Milliyetçi Hareket Partisi diğer siyasi partiler gibi değildir. Teşkilatta görev verilir ve o göreve layık olmaya çalışırsınız. Belli bir kademeye kadar çalıştığınız süre içerisinde başarılıysanız ulaşırsınız. Daha üst kademelere gelmek için çalışıp, çabalamak lazım. İnşallah, Allah bana önce adaylığı sonra da milletvekilliğini nasip ederse var gücümle çalışıp, verilen oylara layık olacağım.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir ülküsü vardır. Diğer siyasi partiler gibi değildir, herkes aday adayı olabilir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 6 tane aday adayı başvurusu oldu. İnşallah bütün arkadaşlarımla birlikte ekip çalışması yapacağız ve 3 milletvekilliğinin 3 ‘ünü de kazanacağız “ dedi.