KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’tan, Yeşilyurt Demir Çelik ve HELKA Beton Firmalarına Ziyaret

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’tan
Yeşilyurt Demir Çelik ve HELKA Beton Firmalarına Ziyaret

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Yeşilyurt Demir Çelik firma sahiplerinden Osman Yeşilyurt ve HELKA Beton Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yüce’ye iadeiziyarette bulundu. Ziyaretlere, Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nihat Yılmaz eşlik etti.
Ziyaretlerde, eğitim ve iş dünyası alanında yapılabilecek iş birlikleri ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
Yeşilyurt Demir Çelik firma sahiplerinden Osman Yeşilyurt ve HELKA Beton Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yüce, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık da misafirperverlikleri için Yeşilyurt Demir Çelik firma sahiplerinden Osman Yeşilyurt ve HELKA Beton Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yüce’ye teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.