İSMETPAŞA GENÇLİK PLATFORMU KURULDU

İLÇEMİZİN en büyük mahallesi olan İsmetpaşa Mahallesi Gençleri bir araya gelerek İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Platformu kurdular.

Mahalle gençlerinin bir araya gelerek kurdukları İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Platformu önümüzde günlerde yapacakları aktiviteler ile isimlerini şimdiden duyurmaya başladılar.

Gazetemize açıklamada bulunan İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Platformu Başkanı Ömer Yılmaz yaptığı açıklamada; İlçemizin en büyük mahallesi olan ve güzellikleri ile dillere destan mahallemizin; gençleri olarak bir araya geldik.

Mahallemizdeki birlik ve beraberliği, özellikle hasta ve yaşlılarımızın, mahalle büyüklerimizin her an yanında olmak, mahallemizin sorunlarını ilgili yerlere bildirmek adına birlik ve beraberliğimizi sağlamak özelliklede yurt içi ve yurt dışındaki gurbetçilerimizin mahallemizde söz hakkı olmaları adına gençler olarak İsmetpaşa Mahallesi Gençlik Platformunu kurduk. Önümüzdeki süreçte katılımın daha da fazla olacağı bir oluşum ile yolumuza devam edeceğiz. Tüm mahalleli gençlerimizi aramızda görmek isteriz. Önümüzdeki günlerde daha da kalabalık bir mahalleli grubumuz ile bir araya geleceğiz. Gerekli toplantılarımızı yapacağız. Selam ve saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.