ÇAYLI ve ARKADAŞLARI CEYLAN İLE GÖRÜŞTÜ

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Yenice AK Parti İlçe Başkanı Sabri Tom, İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim KIMG_6605urulundan oluşan 20 kişilik bir heyet, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret ettiler.

Yenice’nin problemleri ve talepleri üzerine gerçekleşen ziyarette, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ilçenin ihtiyaçları ile ilgili bir dosyayı Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’a sundu.

Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ziyarette  ” Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olarak ülkemizde yaşanabilir ve Marka Şehirler oluşturma gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda belediyelerimizle çok sıkı ilişki içerisindeyiz. Ülke genelinde olduğu gibi yöremizin ihtiyaçlarının da karşılanması hususunda Belediye Başkanlarımız taleplerini bizlere iletiyorlar. Bizlerde belediyelerimizin taleplerinin takipçisi oluyoruz. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı başta Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanımız olmak üzere Belediye Meclisi Üyesi, İl Genel Meclisi Üyesi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyesi dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.