ÇANAKCI, İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

İşadamı – bir önceki dönem AK Parti İlçe Yenice Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Çanakçı, İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuruda bulundu.
Çanakçı, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi:
“ Saygıdeğer Hemşehrilerim,
Değerli Yeniceliler,
Ak Parti’ye gönül vermiş kıymetli partili dostlarım,
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinin ilçemize, ilimize ve güzel yurdumuz Türkiye’mize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek sözlerime başlamak istiyorum.
Hizmet aşkı ile yanıp tutuşan bir kardeşiniz, bir evladınızım. Artık, hizmet sevdamızı taçlandırmak için yola çıkmanın vakti geldi diye düşünerek AK Partimizden İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurumu yaptım. İnşallah aday adaylığımız adaylığa dönüşür de gerçekleştirmek istediğimiz düşüncelerimizi icraata geçirme şansını yakalarız.
Güzel Yenice’miz için projelerimiz, gerçekleştirmek istediğimiz hayallerimiz var. Yüce Allah’ımız bize adaylığı nasip ederse bizim dönemimizde çok farklı bir Yenice göreceksiniz.
Kıymetli Hemşehrilerim,
İlk günkü aşk ve heyecanla yola çıktık. Durmak yok, yola devam diyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle ile tüm dostları saygı, selam ve muhabbetle selamlıyorum. Kendimi saygıdeğer hemşehrilerime , sizi de Yüce Allah’ımıza emanet ediyorum “ dedi.