Aycan Telli – Sabri Tom : Dolu dolu hizmet dönemlerimiz oldu

TELLİ – TOM ;aycan-telli-sabri-tom
 Dolu dolu hizmet dönemlerimiz oldu

AK Parti Yenice İlçe Başkanlığında 3 dönem görev alan Aycan Telli ve 2 dönem İlçe Başkanlığı yapan Sabri Tom, yazılı açıklamada , “ DOLU DOLU HİZMET DÖNEMLERİMİZ OLDU “ dedi.

Telli ve Tom’un ortak yazılı açıklaması şöyle :

“ Değerli dostlarımız, Yenice’mizin saygıdeğer insanları,

2001 yılında kurulan ve her ikimizin de Yenice’deki kurucuları olduğumuz AK Partimiz, geride kalan 14 yıllık hükümet dönemleri içinde tüm Türkiye’mize olduğu gibi Yenice’mize de kalıcı hizmetler kazandırmıştır.

İlk günden beri  bu davanın içinde olan ve bu partinin birer neferi olan bizler, şartlar ne olursa olsun davamızdan ödün vermedik, vermeyeceğiz. Davamız, Türkiye davasıdır, İslam Alemi’nin davasıdır, sevgimiz ve saygımız Recep Tayyip Erdoğan sevgisi ve saygısıdır.

Son günlerde yaşanan süreci ilçemiz halkı ve kamuoyu yakınen bildiği için bu konuda çok fazla yorum yapmayacağız. Takdiri kıymetli Yeniceli hemşehrilerimize bırakıyoruz. Saygıdeğer Yeniceli dostlarımız zamanı geldiğinde zaten gereğini yapacaktır. Bizim gibi dava ve gönül adamı olan kişiler,  bu partinin birer ER’i olmayı sürdürecektir.

Partimizin kuruluşunda ne zorluklar yaşadığımızı anlatmaya kelimeler yetmeyecektir.  O süreçte başka partilerin bayrağı altında çalışan, Recep Tayyip Erdoğan Muhtar dahi olamaz diyen bir çok ismin bugün AK Partili olması ve doğruyu geç de olsa bulmaları sevindiricidir.

 

Yenice Hükümet Konağı, Elma Çayırı Köprüsü, Yenice Meslek Yüksek Okulu, Yenice Anadolu Lisesi, Yenice Çevre Yolu, Yenice – Karabük yolu tünel aydınlatmaları, Yortan Lisesi, Balıkısık, Atatürk Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kalaycılar Mahallesi, Özal Mahallesi ve Şirinköy İlk ve Ortaokul binaları, 2- b sorunlarının giderilmesi, Özal Mahallesi ve diğer afet konutlarının tapularının verilmesi, Orman köylüsüne sağlanan iş imkanlarının 2,5 milyondan yıllık 23 milyona çıkarılması, 300 bin m2 hazine arsası üretilmesi, Yenice’nin turizme açılması noktasında belediyenin başlattığı Seyir Terası – Köykent Projesi ve Çıra Pazarı Sosyal Tesisleri’ne katkı verilmesi, Yenice Kapalı Spor Salonu, Yenice Şehir Stadı ve Sosyal Tesisleri, Şehir Stadı tribünleri, Yenice ve Yortan halı sahaları, Yortan Stadı, Yenice’den  – Örenköy’e kadar  ve İncedere Çayının ıslahı ve kanal içine alınması, Dabazlar – Özal, Güney, Gökbel, Akmanlar ve Kadıköy dere ıslah çalışmaları, Yortan Köprüsü ve dere ıslahı, Yenice ve Yortan kent ormanları, Yenice Orman İşletmesi lokalinin ve konutlarının  restorasyonu, 254 konutluk TOKİ , Yenice Devlet Hastanesi, demir yolunun yenilenmesi, Pamuklumeşe’den Yortan’a su getirilmesi proje çalışmasının başlatılması, Balıkısık – Bartın yolunun karayolu ağına alınması, km.lerce köy yolu asfaltı, kanalizasyon ve su çalışmaları, köy konakları, köy mezarlıklarının düzenlenmesi, camilere şadırvan ve bayram yerleri gibi saymakla bitiremeyeceğimiz çalışmalar , 14 yıl içinde gerçekleştirilmiştir.

Bu hizmetler gerçekleşirken bu teşkilatların başında olan idareciler olarak , her zaman ilçe yönetiminde bulunan arkadaşlarımız ile konuların fikir üreticileri ve akabinde de takipçileri olduk.

 

Bu açıklamamız vesilesi ile bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği olan başta TBMM 23 ncü Dönem Meclis Başkanı – Karabük Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin’e, önceki dönem Milletvekilimiz ve Bakan Yardımcımız Mehmet Ceylan, Önceki dönem Milletvekillerimiz Osman Kahveci, Cumhur Ünal, Ali Öğüten, Hasan Bilir ve Mustafa Ünal’a,  önceki dönem İl Başkanlarımız Cumhur Ünal ve Ömer Ayar’a , emeği geçen herkese ve bizi her zaman destekleyen , hep yanımızda olan saygıdeğer Yenice halkına teşekkür ediyoruz.  Ayrıca AK Partimizin Yenice’de her zaman en etkili ismi olmuş, bu partiye gönül vermemizin en önemli vesilelerinden birisi olan Belediye Başkanımız Zeki Çaylı ağabeyimize de çok özel teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

 

İlçe Başkanlığımızın 2 parti binası varken, resmi kurumlara ait toplantı salonlarında partimizin haftalık ilçe toplantılarının yapıldığını üzüntü ile görmekteyiz.  Bunu buradan kamuoyu ile paylaşmayı kendimize vazife edindik.

Bugün gelinen süreçte haksızlığa uğradığımızın inancını hep taşıyarak şartlar ne olursa olsun Recep Tayyip Erdoğan aşkı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve ilçemize getirilmesi gereken hizmetlerin takipçisi olacağız. Hizmet sürecinde ilçemizin mağduriyetini tespitimizde bunu kamuoyu ile paylaşacağız. Daha önce olduğu gibi sessiz kesimlerin gür sesi, kimsesizlerin kimi olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle , ilçemizde AK Parti Bayrağını bizimle hep zirveye taşıyan , partimizi Yenice’deki seçimlerde hep birinci yapan partililerimiz ile Yenice halkına ve gönül dostlarımıza da teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetlerimizi sunuyoruz “