ATATÜRK MAHALLESİ’NDE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

YENİCE Belediyesi,  bir taraftan korona virüs salgını ile mücadele ederken bir taraftan da alt ve üst yapı hizmetlerimize de aksatmadan devam ediyor.

Belediyemizin kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları ilçemizde sürüyor. Atatürk Mahallesinde çalışma başlatan belediye ekipleri, ana yol üzerinde bulunan kaldırımları yeniliyor. Başkan Çaylı, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Konuyla ilgili açıklama sosyal medya hesabından açıklama yapan Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Atatürk Mahallesi ana yol üzerindeki kaldırımları yenileyerek yeniden çalışma yapıyoruz. Vatandaşlarımızın güvenli ve daha rahat yürüyebilmelerini sağlama amacındayız. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Her alanda vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Halkımız için 7/24 çalışıyoruz. Çalışmalar düzenlenen program kapsamında ilçemizde devam edecek.”

Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.