ATATÜRK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI RASİM KÖKÇÜ : “ HİZMET AŞKI İLE YOLA ÇIKTIK “

Çok saygıdeğer Atatürk Mahallesi sakinleri, değerli vatandaşlarımız,
Yenice Belediyesi’nde uzun yıllar süren memuriyetimizden sonra büyüklerimiz ve arkadaşlarımız ile yaptığımız istişare ve görüşmeler sonucunda Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı olmaya karar verdik. Yenice Belediyesi’nin her kademesinde görev aldım. Burada çok alanda bilgi sahibi oldum. Birikimlerimi ve hayat tecrübemi, arkadaşlarım ile birlikte mahallem için kullanmak istiyorum. Her alanda yaşanabilir, gelişen ve değişen, büyüyen bir Atatürk Mahallesi için kolları sıvadık. Hizmet aşkı ile yola çıktık. İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz mahallemize en güzel hizmeti el birliği ile getireceğimize yürekten inanıyorum.
Saygıdeğer Hemşehrilerim, kıymetli dostlar,
Mahallemizin sorunlarını ve çözüm yollarını ben ve ekibim iyi biliyor. Mahallemizin sorunlarını hep birlikte çözeceğiz. Birlikten güç ve kuvvet doğar. Biz, mahallemizin halkı ile istişareler yaparak hep birlikte başarılı olacağız. Mahallemizde herkese eşit davranacağız. Seçim bittiğinde ve yetkiyi aldığımızda kolları sıvayacağız. Dostça, kardeşçe bir seçime gideceğiz. Hiçbir aday arkadaşımızı karalamadan, sadece yapacaklarımızı anlatarak bir seçim kampanyası yürüteceğiz.
Bu duygu ve düşünceler ile tüm hemşehrilerimi, Atatürk Mahallesi’nin değerli yaşayanlarını saygı, sevgi, hürmetle selamlıyor, yürekten saygılarımı sunuyorum.