Belediye oyun parklarında bakım yapıyor

İLÇEMİZ BELEDİYESİ, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın uğrak yerlerinin başında gelen park ve yeşil alanlarda, bakım, onarım, yenileme ve temizlik çalışması yapıyor.

Belediye ekipleri, Atatürk Mahallesi Nişantaşı ve Köy Hizmetleri Mevkiinde bulunan spor aletlerinin de bulunduğu çocuk oyun parkında belediye ekiplerimiz tarafından bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapıldı.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı, ” Atatürk Mahallesi Nişantaşı mevkinde birkaç gün önce başlatmış olduğumuz park düzenleme çalışmalarımızı tamamlayarak çocuklarımızın ve mahalle sakinlerimizin hizmetine sunduk. Her yaştan hemşerimiz buraya gelerek güzel vakit geçirecek, spor yapacak, çocuklarımız gönüllerince eğlenirken, yetişkinlerimiz ise güvenli alanımızda sohbetlerini yapıp günün yorgunluğunu atacak. Çocuklarımıza ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Ayrıca, Atatürk Mahallesi Köy Hizmetleri Mevkiinde spor aletlerinin de bulunduğu çocuk oyun parkında belediye ekiplerimiz tarafından bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yapıldı. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın keyifli vakit geçirebileceği oyun parkında çalışmalarımız tamamlanarak hizmete sunulmuştur. Mahalle halkımıza ve çocuklarımıza hayırlı olsun ” dedi.