Yenice Çöplük Olmayacaktır

Layout 1

YENİCE BASINI TEK YÜREK TEK SES

YENİCE’nin 2 güzide gazetesi ve bugün siz okuyucularıyla buluşan Ajans Yenice Gazetesi , Katı Atık Bertaraf Tesisi’nin Yenice sınırları içerisindeki bir yere yapılacak olması konusunda birliktelik gösterdi ve aynı haber metni ile okurlarının karşısına çıktı.

Haber metninin bir bölümünde Katı Atık Bertaraf Tesisi’nin Yenice sınırları içerisindeki bir yere yapılacak olmasının manidar olarak karşılandığı dile getirildi.

Genel Yayın Müdürlüğü’nü Fahri Elieyioğlu’nun yaptığı Yenice Gazetesi , “ Bir yandan turizm diyoruz bir yandan katı atık tesisi kuruyoruz …. YENİCE ORMANLARI ÇÖPLÜK MÜ ? “ başlığı  ile okurlarının karşısına çıkarken,

Erdinç Dereli’nin Yazı İşleri Müdürlüğü’nü yaptığı Yenice’nin Sesi ise çok daha sert bir başlık kullandı ve “ KARABÜK VE İLÇELERİNİN BÜTÜN ÇÖPÜ İLÇEMİZ SINIRLARINA DÖKÜLECEK. KARAR İLÇEDE ŞOK ETKİSİ YARATTI. BU KARARI KİM NASIL HANGİ GEREKÇE İLE ALDI. ‘ KARABÜK’ÜN ÇÖPÜ YENİCE ORMANLARINA ATILACAK ‘ . YENİCELİ O ÇÖPLERİ İLÇE SINIRLARINA DÖKTÜRMEYECEK. İLÇEDE SİYASİLERE CİDDİ TEPKİ VAR. PROTESTOLAR GÜNDEMDE  “ başlığını kullandı. Dereli, şahsi facebook hesabından da vatandaşlara birlik beraberlik çağrısında bulundu.  Yine , Yenice’nin Sesi Gazetesi’nin deneyimli Muhabiri Dilek Kocabaş da şahsi facebook hesabından , “YENİCE ORMANLARI ÇÖPLÜK MÜ ? başlıklı bir paylaşımını arkadaşlarıyla paylaştı.

Ajans Yenice Gazetesi de  “ Bir yandan turizm diyoruz bir yandan katı atık tesisi kuruyoruz…

DOĞA CENNETİ ÇÖP CENNETİ YAPILIYOR “ başlığını kullandı.  Her 3 gazetede haber başlıkları değişik kullanılırken haber metninin tamamının  ortak kullanılması takdirle karşılandı ve işte BİRLİK – BERABERLİK bu denildi.