NE OLDU HALK BANKASI İŞİ

VERİLEN SÖZLER UNUTULDU MU ?    NE OLDU HALK BANKASI  İŞİverilen-sozler-unutuldu-mu 

Yenice’ye Halk Bankası açılması ile ilgili sözler unutuldu mu ? Rafa mı kaldırıldı ? Esnafın Yenice’ye Halk Bankası Şubesi açılması ısrarı sürüyor.

YENİCE Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ramazan Özden, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada; “ Halk Bankası’nın açılması yönündeki ısrarımızı sürdürüyoruz “ dedi.

Özden yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi;
“Yenice’nin ihtiyacı olan esnaf dostu Halk Bankası Şubesi’nin Yenice’ye açılması Yenice’ye güç katacaktır.

Yenice’nin esnafı, şoförü ve halkı umut kapısı olan Halk Bankası Şubesi’nin Yenice’ye açılması için imza toplama kampanyası başlatmıştı. 1250 imza toplanmış ve içinde Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin beyin de imzası bulunmakta olup ‘Bende imzalıyorum, banka şubesinin açılması için gereken talimat verilecek’ demişti.

Gelen ilgililer, Yenice Merkezinde bir çok binayı gezdiler, incelemede bulundular. Araya 01 Kasım 2015 seçimleri girdi, Halk Bankası Genel Müdürü değişti. Şimdi yeniden konuyu gündeme taşıyoruz.

Hükümetimizin daha önceki almış olduğu kararlar, yaptığı açıklamalar Yenice esnafımıza umut kapısı olmuştur. Karabük Milletvekillerimiz Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal’dan Yenice’mize açılacak Halk Bankası Şubesi için desteklerini bekliyoruz “ dedi.