Kaymakam Murat’dan Veda Mesajı

yenice-kaymakami-oguz-cem-murat-ile-muhabirimiz-askin-uzunkaranin-soylesi-fotosu

 kaymakam-muratYenice Kaymakamlığı görevinden Çağlayancerit Kaymakamlığı görevine atanan Oğuz Cem Murat, veda mesajı yayımladı.

Mesajında, devletine, milletine bağlı, çalışkan, ekmeğini tabiatın çetin şartları ile mücadele ederek kazanan doğa harikası bu güzel ilçeye hizmet etme şansı bulduğu için çok mutlu olduğunu vurgulayan Murat,  “Sayın Valimize, ilimizin çok değerli Mülki İdari Amirlerine, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, birlikte mesai yaptığımız ilimizdeki ve ilçemizdeki kamu kurumlarının yöneticiliğini üstlenen birim müdürlerimize, özveri ve sorumluluk bilinci ile görevlerini sürdüren çalışma arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, siyasi partilerimizin temsilcilerine, özel sektör temsilcilerine, baş tacımız Gazilerimize, Şehit yakınlarımıza ve kadirşinas Yenice halkına şahsıma gösterdikleri sevgi, saygı ve hüsnükabule teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli Yenice’li vatandaşlarımıza ve mesai arkadaşlarıma veda ediyor, bundan sonraki çalışma ve özel hayatınızda başarı ve mutluluklarınızın artarak devamını diliyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.  Allaha emanet olunuz” dedi.