Birlikte başarıyoruz

 

başyazı  Mücahit Toprak

 

Değerli Dostlar,

Yaklaşık 7 ay önce yayınlamaya başladığımız Ajans Yenice Gazetesi, kısa zamanda okunan, aranan, abone sayısını yükselten ve ciddi derecede reklam toplayabilen bir gazete konumuna geldi.

Bunu biz beceremezdik. Okurlarımızın yoğun ilgisi, çalışma arkadaşlarımızın özverisi, işadamı ve esnaflarımızın destekleri ile bugün buradayız. Ben, bu gazetenin kurucusu olarak bizleri her konuda destekleyen ağabeylerimize ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Bu sayıda bir istisnayı sizinle paylaşmak istiyorum. Hasbel kader 23-24 yıldır bu mesleğin içindeyiz. Bugünlere kadar çok ciddi, beğenilen çalışmalar gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Basın anlamında birçok ürünü hazırladık, insanlarımızla paylaştık. Bugün, siz okurlarımızla ulusal gazete ebatlarında, 8 sayfalık, tamamı renkli bir gazete ile buluşuyoruz. Bundan sonraki sayılarımız yine ilk 7 sayımızdaki gibi olacak. Dediğim gibi bu sayı sadece istisna. Biz, ekip arkadaşlarımızla düşündük, taşındık ve araştırdık. Şimdiye kadar Yenice’de böyle ulusal gazete ebadında bir gazete yayınlanmadığını tespit ettik ve bir İlk’i gerçekleştirelim dedik. İnşallah hayalimiz güzel sonuçlanır ve okurlarımız bu sayımızı da beğenir.

Ajans Yenice Gazetesi , Toprak Medya Tanıtımın ilk projesi oldu. 7 ayda birlikte önemli mesafeler aldık.  Daha sonra yayın ağımıza dergiyi de eklemeyi hedefliyoruz. Bir çok değişik çalışmamız olacak. Hepsini zamana yayıyoruz. Yapılan işin yapılması önemli değil. Önemli olan amacına ulaşması ve hedef kitle tarafından beğenilmesi. Yılların verdiği bilgi, birikim ve donamımıza güvenerek , okurlarımızın da desteği ile güzel işler yapacağımıza inanıyoruz.

Bültenler, gazeteler, dergiler, görüntülü medya toplumun vazgeçilmez unsurlarındandır. Yenice’mizde yıllardır birçok hizmetin gerçekleşmesinde basınımızın da payı mevcuttur. Bundan böyle biz de Yenice’nin bir parçasıyız. İlçemizin yöneticilerinin her zaman desteğini gördük,  Buradan değerli ilçe yöneticilerimize de teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Sevgili okurlarımız, istisna olarak sunduğumuz bu sayımızı da beğeneceğinizi ümit ediyor, bu vesile ile saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.