BÖLGEDEKİ diğer yüksekokullara göre daha modern binaya sahip olan Yenice Meslek Yüksekokuluna bu yıl, 240-250 dolayında öğrencinin gelmesi bekleniyor.
![](http://www.ajansyenice.com/wp-content/uploads/2021/09/YUKSEKOKULA-240-250-OGRENCI-BEKLENIYOR.jpg)
İş Güvenliği , Raylı Sistemler ve Bilgisayar Bölümlerinin yer aldığı Yenice Meslek Yüksekokulu’nda elektrik bölümünün açılması ile ilgili çalışmalar sürdürülüyor. Elektrik Bölümünün büyük olasılıkla bir daha ki eğitim – öğretim yılına açılması planlanıyor.
Gelecek yıl yeni bölümlerin açılması ve öğrenci sayısının artırılması için şimdiden girişimler yapılması gerekiyor.