Yazıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi BU BAYRAMDA DA ORTAKLARINI SEVİNDİRDİ


 

GEÇTİĞİMİZ Ramazan Bayramında tüm ortaklarına bin lira bayram ikramiyesi veren Yazıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi bu bayramda da ortaklarına bin lira bayram ikramiyesi verdi.

Kooperatif yönetimi, toplam 242 ortağın hesaplarına bin lira bayram ikramiyesini yatırdı. Banka hesabı olmayan ortaklara da ödemeleri elden yapıldı.

Şaban Karakaş başkanlığında Koray Karaaslan ve Cevat Çaylı’dan oluşan Yazıköy Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yönetimi yaptığı açıklamada; “Ramazan bayramında aldığımız bir karar ile, kooperatifimize kayıtlı tüm ortaklarımıza Ramazan Bayramı dolayısı ile biner lira bayram ikramiyesi verme uygulamasını hayata geçirmiştik. Bu uygulamamızı Kurban Bayramı’nda da devam ettiriyoruz. Ortaklarımızın hesaplarına biner lire yatırılmıştır. Yaşadığımız bu ekonomik sıkıntıda bu paranın ortaklarımıza bir nebze olsun katkısı olacağı düşüncesindeyiz. Yine, geçirmiş olduğumuz sel afetinin ardından bu paraların önemli bir katkısı olacağını düşünüyoruz. Kooperatifimizin imkânları çerçevesinde bu uygulamamızı devam ettireceğiz. Bu duygularla tüm ortaklarımızın Kurban Bayramlarını kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlara ermelerini diliyoruz” dediler.