MHP YENİCE İLÇE BAŞKANI KARAGÜL : MHP , KARABÜK’TEN EN AZ BİR VEKİL GÖNDERECEKTİR

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Yenice İlçe Başkanı Murat Karagül, “ Cumhur İttifakı olarak bu seçimden zaferle çıkacağız inşallah. Ancak Karabük ilimizde malumunuz hepimizin bildiği üç milletvekili hakkı var. Bu üç milletvekilliği içerisinde en az bir milletvekilini yüce meclisimize hilalin gölgesi altında, bozkurttun çatısı altında MHP çatısı altında gönderteceğiz “ dedi.

Karagül, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“ Geçtiğimiz günlerde kutsal kitabımız Kuran-ı Kerime büyük bir saygısızlık yapılarak İsveç’te büyük elçilik binamızda büyük bir saygısızlık yapılmıştır. Bu saygısızlığı şiddetle kınıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi olarak devletimizin yanında olarak bunları kınadığımızı belirtmek istiyorum. Malum oyun büyük, tezgâh büyük diyorum. Bir sürü tezgâhlar oyunları bizler için kurmaya çalışıyorlar. Biz Milliyetçi Hareket Partisi neferleri olarak Türkiye Cumhuriyetinde bilge lider Sayın Devlet Bahçeli ‘mizin ömrü uzun olsun. O var olduğu sürece biz bu oyunların hiç birine gelmeyeceğiz. Oyun tezgah ne kadar büyük olursa olsun, hava ne kadar puslu olursa olsun biz Bozkurt’uz. Varsın puslu havanın hesabını koyunlar yapsın.

Malumunuz 2023 seçimleri var. Seçimlere Cumhur İttifakı olarak birlikte katılacağız. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla şuan ki mevcut Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyeceğiz. Cumhur İttifakı olarak bu seçimden zaferle çıkacağız inşallah. Ancak Karabük ilimizde malumunuz hepimizin bildiği üç milletvekili hakkı var. Bu üç milletvekilliği içerisinde en az bir milletvekilini yüce meclisimize hilalin gölgesi altında, bozkurttun  çatısı altında  MHP çatısı altında gönderecektir “