ÇIRA PAZARI ÜCRETSİZ KULLANIMA HAZIR

BİR süredir korana virüs tedbirleri kapsamında kapalı olan ve halkın piknik yapmak için yoğun olarak tercih ettiği Çıra Pazarı Sosyal Tesisleri, vatandaşların hizmetine geçtiğimiz ay içinde açılmıştı. Pandemi kurallarının hafifletilmesi ile birlikte tesisin çok daha fazla rağbet görmesi bekleniyor.

Yenice Belediyesi, vatandaşların ücretsiz piknik yapabilmesi için hizmete sunduğu Şehit Ömer Halisdemir Çıra Pazarı Sosyal Tesisinde geçtiğimiz aylarda bakım ve temizlik çalışması yapmıştı.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Bir süredir korana virüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapalı kalan Çıra Pazarını vatandaşlarımız için hazırladık ve hizmete sunduk. Buradaki çalışmaların tamamlanmasıyla ve pandemi kurallarının hafifletilmesiyle birlikte vatandaşlarımız sosyal mesafe ve diğer kurallara uyarak, rahatça piknik yapıp, vakit geçirebilecekler. Biz hizmet için varız ve halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz ” şeklinde açıklama yaptı.

Piknik alanının tekrar hizmete sunulmasıyla oldukça memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, böylesine nezih alanda vakit geçirmelerine vesile olan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.