YENİCE BELEDİYESİ 500 YARDIM PAKETİ DAĞITTI

YENİCE Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara Ramazan ayı içerisinde 500 gıda yardım paketi dağıtıldı. Belediye imkânları ve özellikle hayırseverlerin destekleri ile hazırlanan kolilerin dağıtımı ihtiyaç sahiplerine yapıldı.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “Bu mübarek Ramazan ayında her sene olduğu gibi bu senede Yenice Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza koli diye tabir ettiğimiz kuru gıda yardımında bulunduk. Binlerce vatandaşa, ailemize belediyemizin imkânları ve hayırsever insanlarımızın katkı ve destekleri ile oluşturmuş oldukları kolilerimizi dağıtık.

Yenice Belediyesi olarak rahmet ayında, bereket ayında ihtiyaç sahiplerinin, ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Çaylı sözlerine şöyle devam etti: “Bu duygu ve düşüncelerle inşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda, bu desteklerimizi bu yardımlarımızı vermeye çalışacağız. Bu kolilerin hazırlanmasında bize destek olan hayırsever insanlarımızdan Allah razı olsun” dedi.