YENİCE , 3 NCÜ İTFAİYESİNE KAVUŞTU

YENİCE Belediyesi, yeni bir itfaiye aracı almak için başlattığı kampanyayı başarılı bir şekilde sürdürürken, Yenice halkı 3 ncü itfaiye aracına kavuştu.

Geçtiğimiz aylarda Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ,

“ HAYDİ BİR KIVILCIM DA SEN SÖNDÜR – HEP BİRLİKTE ELELE DİYELİM İTFAİYEMİZİ HEP BİRLİKTE ALALIM…

İlçemizde yaşanan ev, işyeri ve fabrika yangınlarına anında müdahale eden itfaiyelerimizden birinin ekonomik ömrünü doldurması nedeniyle yeni bir itfaiye alınması gerekmektedir.

Bu nedenle bir kampanya düzenlenmiştir. Kampanyadan elde edilen rakamlar günlük olarak sosyal medya hesaplarımızdan ve belediye binamızın girişinde ilan edilecektir.

Birçok şeyi hep birlikte başardığımız gibi bunu da başaracağız.

Haydi, omuz omuza itfaiye aracını birlikte alalım.

Biz, birlikte YENİCEYİZ…. “ diyerek kampanyanın startını vermişti.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın duyurusu ilçe dışından, yurt dışından ve Yenice’den çok büyük destek gördü.

Toplanan destekler bir araya getirildi, ihaleler tamamlandı ve Yenice halkı, 3 ncü itfaiyesine kavuştu. İtfaiye aracı, geçtiğimiz günlerde Yenice’ye getirildi.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “ Halkımız bir kez daha dayanışma, birlik, beraberliğini gösterdi. Önceki yıllarda da yine halkımızın destekleriyle modern bir itfaiye aracı almıştık. Şimdi de yine saygıdeğer halkımızın katkılarıyla bu itfaiyemize su taşıyacak, destek verecek bir itfaiye aracı satın aldık. Katkısı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Her şeyi birlikte başardığımız gibi bunu da birlikte başardık. Hayırlı – uğurlu olsun “ dedi.