“ Yarışmaların tanıtımımıza katkısı büyük olacaktır “

Belediye Başkanı Zeki Çaylı , bisiklet yarışları sonrası değerlendirmede bulundu :

“ Yarışmaların tanıtımımıza katkısı büyük olacaktır “

“ Yarışmaların tanıtımımıza katkısı büyük olacaktır “ 1

YENİCE BELEDİYESİ’nin 6 yıldır ana sponsoru olduğu ve bu yıl 6 ncısı yapılan Yenice Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışlarını değerlendiren Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı : “Öncelikle yarışmalara gösterilen ilgiden son derece memnunuz. Bunu tüm samimiyetimle ifade ediyorum.  Her geçen yıl Uluslararası boyutta  çok daha ivme kazanan organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Yenice Belediyesi, 6 yıldır olduğu gibi gelecek yıllarda da bu yarışların ana sponsoru olmaya devam edecektir.

Bisikletçi kardeşlerimizin Yenice’den ayrıldıktan sonra da tarafımıza gönderdikleri mesajlar, sosyal paylaşım sitelerindeki memnuniyet ifadeleri bizleri son derece mutlu etmektedir. Çok doğru bir iş yaptığımızı görmekteyim. Özellikle turizm konusunda çok ciddi çalışmalar ortaya koyduğumuz bir ortamda , Uluslar arası boyutta yaptığımız dağ bisiklet yarışlarının tanıtım noktasında da Yenice’mize katkı sağladığına inanıyorum. Bu da sevincimizi daha da artırıyor. Bu yıl sporcu sayısının artmasını da çok olumlu buluyorum.

5-6-7 Ağustos 2016 Cuma-Cumartesi-Pazar günleri organize ettiğimiz yarışmalara katılarak katkı veren başta Karabük Valimiz  Mehmet Aktaş ve Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız Mehmet Ceylan olmak üzere, Karabük Vali Yardımcımız Abdullah Acar’a, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Tuncay Özcan’a, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak’a, Eskipazar Kaymakamı Murat Irgatlıoğlu’na, Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin’e, Karabük ve Yenice Protokolüne, her zaman bizlerden desteklerini esirgemeyen Yenice Kaymakamımız Oğuz Cem Murat’a, eski Bisiklet Federasyonu Başkanımız Ünal Tolun’a , Kaymakamlık, Belediye, Emniyet, Jandarma amir ve personeli ile Yenice halkına, yarışmalara iştirak eden tüm sporculara teşekkür ediyorum “ dedi.