Vali Çeber’den Basına Ziyaret

Karabük Valisi Kemal Çeber iade-i ziyaretler kapsamında Gazeteciler Cemiyeti Karabük Şube Başkanlığı, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük İl Temsilciliği ile Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneğini ziyaret etti.

İlk olarak Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını ziyaret eden Vali Çeber, Başkan Metin Kaya ve cemiyet üyeleri tarafından karşılandı. Nazik ziyareti için Vali Çeber’e teşekkür eden Başkan Kaya, cemiyet ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük İl Temsilciliğini ziyaret eden Vali Çeber, İl Temsilcisi Semih Gülen ve üyeleri tarafından karşılandı. İl Temsilcisi Semih Gülen’den çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Çeber, üyeler ile bir süre sohbet etti.

İade-i ziyaret programı kapmasında Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneğini de ziyaret eden Vali Çeber, Dernek Başkanı Osman Çetinkaya ve üyeleri tarafından karşılandı. Derneğin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren Dernek Başkanı Çetinkaya, Vali Kemal Çeber’e nazik ziyareti için teşekkür etti.

Sohbet şeklinde gerçekleşen ziyaretlerde Karabük ve ülke gündemine dair konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle basın mensuplarının bayramlarını kutlayan Vali Çeber “Sıcak karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bu ziyareti bayram öncesinde yapmayı arzu etmiştim ama tatil olması nedeniyle memleketlerinize veya tatile gidebileceğinizi düşünerek bugün yapmayı uygun buldum. Güzel bir sohbet ve fikir alışverişi oldu. Yaklaşan Kurban Bayramının ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor,  tüm İslam âleminin ve Karabüklü hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, esenlikler diliyorum. “diye konuştu.

Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.