Vali Aktaş Avrupa Şampiyonu Elif Güneri’yi kabul etti

Karabük Valisi Mehmet Aktaş, 14-25 Kasım 2016 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Sofya kentinde yapılan Büyük Bayanlar Avrupa Boks Şampiyonasında Macar rakibini 3-0 yenerek Avrupa Şampiyonu olan Elif Güneri’yi kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette ülkemizi 81 kiloda temsil ederek Avrupa Şampiyonu Milli Sporcumuz Elif Güneri’ye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Boks Antrenörü Baykan Aslan ve sporcunun ailesi eşlik etti.vali-aktas-avrupa-sampiyonu-elif-guneriyi-kabul-etti

Avrupa Şampiyonluğundan dolayı Elif Güneri’yi tebrik eden Karabük Valisi Aktaş “Elif kızımız elde ettiği başarıyla Türk milletini ve Karabüklüleri onurlandırdı, gerçekten çok büyük bir başarıya imza attı. Avrupa Şampiyonu olarak bayrağımızı dalgalandırttı ve İstiklal Marşımızı okutturdu. Bu başarısından dolayı kendisini yürekten tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için başta babaannesi olmak üzere bütün aile büyüklerini ve fertlerini yürekten tebrik ediyorum. Emeği geçen hocalarına da teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. İnşallah Elif kızımızı daha yeni başarılara taşıyacağız, başarılarının devamını diliyorum ”diye konuştu.