SPONSORU SAYESİNDE BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

sponsoru-sayesinde-basaridan-basariya-kosuyorMaddi imkansızlıklar yüzünden sporu bırakmayı düşünen Maratoncu Emre Aşkar,  DEZ Lojistik firması destek vermesiyle  spor hayatına döndü. Aşkar,  şimdi başarıdan başarıya koşuyor.

DEZ Lojistik  firmasının desteği ile bir çok başarıya imza atan Maratoncu Aşkar, son katıldığı  Vodafone 38. İstanbul  Maratonunda genel sıralamada 20 nci, Türk Maratoncular arasında 9 ncu oldu. Maratoncu Emre Aşkar,  madalyası ile Çağrı Güleç’i ziyaret etti.

Kendisine sponsor olan DEZ Lojistik firmasına minnetlerini belirten Aşkar, ” Tam  çok sevdiğim Maraton sporunu bırakmayı düşünürken, elimden DEZ Lojistik firması tuttu. Ben de onların bu desteğini aldığım başarılı sonuçlarla karşılık verdim. Geçtiğimiz günlerde İstanbul da yapılan ve 15 Temmuz  Şehitleri adına koşulan Vodafone 38. İstanbul  Maratonuna Kenyalı ve Etiyopyalı ünlü maratoncular arasında genel sıralamada 20. olurken, Türk maratoncular arasında ise 9. oldum. Hedefim Türk Bayrağını göklere çıkartıp, İstiklal  Marşını söyletmek. Bunu da yine DEZ Lojistik sayesinde yapacağım. Başta Çağrı Bey olmak üzere bana destek olan tüm DEZ Lojistik firması çalışanlarına sonsuz teşekkürlerini sunarım. İyi ki spor ve sporcu dostu DEZ Lojistik var” dedi.