Seyir Terası yükseliyor

Seyir Terası yükseliyor54 yıllık Yenice Belediye Tarihinin en büyük yatırımı olan ve sık sık gazetemizde de gündeme taşıdığımız Seyir Terası – Köykent Restoran ve Bungalov Evleri Projesi yükselmeye devam ediyor.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın çok yakinen takip ettiği ve mesainin başlaması ile çalışanlarıyla birebir mesaisini paylaştığı projede, çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Belediye, iş gücünün neredeyse 4 de 3 ‘ünü bu projede harcarken, restoran, kafeterya, mutfak ve istinat duvarları çekiminde önemli mesafeler alındığı belirtildi.

Büyük İl Belediyelerinin gerçekleştirebileceği 5-6 milyon maliyetli bir projeye başlamanın dahi hayal olduğu bir ortamda , ‘ bunu Yenice turizmi için yapmalıyız ‘ diyen Çaylı ve arkadaşlarının bu kararlığı kamuoyundan da büyük destek görüyor.

Hedeflerinin önümüzdeki aylarda restoran ve kafeteryayı hizmete sunmak olduğunu belirten Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “ Bu projenin çok hızlı ilerleyebilmesi noktasında başta siyasi büyüğümüz Mehmet Ali Şahin ağabeyimiz olmak üzere herkesten destek bekliyoruz. Bu destek sağlandığı takdirde 2017 yılı sonunda projeyi istediğimiz noktaya taşıyabiliriz “ dedi.