Rektör Polat, TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var Ödül Törenine Katıldı

KARABÜK Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof.Dr. Refik Polat, “TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var” 2020 Ödül Töreni’ne online katıldı. Törende, 2019 yılında programa en fazla öğrenci göndererek girişimcilik bayrağını kazanan KBÜ, 2020 yılı Girişimcilik Bayrağını İstanbul Üniversitesine devretti.

Türkiye genelinde üniversite öğrencilerine, yenilikçi bakış açısı ve girişimcilik yetkinliği kazandırmak amacıyla TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var 2020 Ödül Töreni bu yıl çevrim içi ortamda gerçekleşti. Canlı yayınlanan ödül törenine Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, diğer üniversite rektörleri, TÜSİAD yönetimi, proje sahibi öğrenciler ve onlara rehber olan önemli firmaların temsilcileri katıldı. Rektör Prof. Dr. Refik Polat, törende yaptığı konuşmada, TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var programını üniversite olarak çok önemsediklerini ve 3 yıldır katılım sağladıklarını belirtti. Girişimcilik bayrağını daha önce aldıklarını kaydeden Polat,  Çok daha güzel işler başarmaya niyetliyiz. Buna inşallah devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin.”

Girişimcilik Bayrağı Töreni’nde Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’a, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İzzet Açar, Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Prof. Dr. Mücahit Coşkun ve Genel Sekreter Lütfü Köm de eşlik etti.