MİLLETİMİZ BİR KEZ DAHA TARİH YAZMIŞTIR

ZEKİ ÇAYLIMilletimiz tek bayrak, tek millet, tek devlet olma yolunda bir kez daha tarih yazmıştır.  Bazı güç odaklarının maşaları olduğu tespit edilen kişilerce ülkemiz üzerinde gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi, Aziz Milletimizin dimdik ayakta durması, vatanına, milletine, bayrağına ve hükümetine sahip çıkması sayesinde bir kez daha başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Darbe girişiminde bulunan ve Türk Askerine mal edilmeye çalışılan oyun Aziz Milletimizin meydanlara inmesi, vatanına, devletine ve hükümetine sahip çıkması sonucu bozulmuş, güvenlik güçlerimizin titiz çalışma ve gayretleri ile tek tek yakalanarak adli makamlara teslim edilmiştir.

Şu hiçbir zaman unutulmamalıdır ki, millet iradesinin önünde kimse duramaz ve hiçbir kimse de millet iradesini hiçe sayamaz.

Ülkemize ve hükümetimize karşı kalleşçe ve haince yapılan darbe girişimini şiddet ve nefretle kınıyor, çıkan olaylarda hayatlarını kaybeden şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Aziz Milletimize başsağlığı diliyorum.

Zeki Çaylı

Yenice Belediye Başkanı