Kocaman mazbatasını aldı

 YKocaman mazbatasını aldı 1aklaşık 3 ay önce faaliyete giren Diriliş Başkanları, 18 ülke 52 il ve 72 ilçede temsilcilik açtı.

Yenice İlçe Başkanlığı görevine atanan Murat Kocaman ve Yönetim Kurulu Üyeleri , geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan tören ile mazbatalarını aldı.

Diriliş Genel Başkanı Hasan Türksel’den mazbatasını alan Yenice Diriliş İlçe Başkanı Murat Kocaman, yaptığı açıklamada ; “   Yüzyıllar boyunca dünyanın değişik bölgelerine adalet refah ve huzur ile hükmeden bir ecdadın torunu olmak, onların varlığı ile övünmek bizler için yeterince onur arz etmektedir. Bizler, atalarımızın bıraktığı sancağı devralarak misyonumuzu zaten belirlemiş ve bu isim ile uyuyan bir milleti uyandırmayı unutulan örf ve töremizi hatırlatmayı kendimize misyon edinmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz “ dedi.

18 ülke 52 il 72 ilçede temsilciliği olan bir sivil toplum kuruluşu olduklarını ifade eden Kocaman, “Halkımızın bu isme olan sevgisi ve özlemi ile her gün büyümeye devam ediyoruz. Oluşumumuzda kişiye özel taassup yoktur. Bizim amacımız dünün samimiyetini, bugünün enerjisi ve hızı ile birleştirip ülkemiz ve milletimiz için hayırlı, uzun vadeli kaliteli adımlar atmaktır. Birliğe ve dirliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok yola devam” diye konuştu.