Karabük’te bir değerimiz, bir işadamımız, bir gururumuz var

Karabük’te bir değerimiz, bir işadamımız, bir gururumuz var

OSMAN KARAGÜLKarabük’te bir değerimiz, bir işadamımız , bir gururumuz var 2

Karabük Merkezinde iş adamlığına soyunmuş ve bir biri ardına yaptığı toplu konutlarla adından söz ettiren Osman Karagül, başarılı çıkışı ile göz dolduruyor.

1984 yılında Yeşil Yenice’mizin Esenköy’ünde doğan Osman Karagül, kısa zamanda önemli noktalara çalışarak geldi ve adından bahsettirmeye başladı.

Karabük 100 ncü Yıldaki ofisinde ziyaret ettiğimiz Han İstanbul İnşaat Şirketi’nin sahibi Osman Karagül, bir çok kişiye istihdam, dolayısıyla da bir çok aileye ekmek getiriyor.

İş hayatına İstanbul Beylikdüzü’nde başlayan ve daha sonra buradaki çıkışını Karabük’e taşıyan genç işadamı Karagül, önümüzdeki aylarda çok önemli bir projeye başlayacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Gazetemize 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yaptığını açıklayan ve Karabük standartlarına göre bunları çok uygun seçeneklerle sattığını söyleyen Karagül, Yenice’den de çok sayıda hemşehrimizi konut sahibi yaptığını dile getirdi.

Biz de Karabük’te iş yapan ve işadamlığı mertebesine ulaşmış Karagül’ü, Ajans Yenice Gazetesi olarak kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.