Karabük Bölgenin Sesi Gazetesi Her Telden – Ahmet Gölbek     02 Nisan 2019

YENİCE SEÇMENİ “HİÇBİR ŞAİBEYE İSMİ KARIŞMAMIŞ,BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPMIŞ..” SAYIN ZEKİ ÇAYLI’YA OY VERDİ VE “DEVAM DEDİ..”
AK Parti içinde yaşanan bunalımlı gelişmeler sonucu, AK Parti’den ihraç edilen Sayın ZEKİ ÇAYLI, MHP’den aday oldu seçimi kazandı, buna karşı Sayın ZEKİ ÇAYLI ile ters düşerek O GELİŞMELERİN tetikleyicisi gibi görülen Sayın BURHANETTİN UYSAL Karabük’te seçim kaybetti.
Sayın ZEKİ ÇAYLI hakkında “ENANİYET DUYGUSU ÇOK YÜKSEK.FANATİK PARTİCİ TAVIRLARI VAR.İNSANLARLA GEÇİM NOKTASINDA ZAAFI VAR BU YÖNLERİ ZAYIF ” falan denir.
Hiç kimse “ŞAİBEYE ADI KARIŞMIŞTIR.HİZMET ETMEMİŞTİR..” gibi bir olayı gündeme getirmemiştir/getiremez de, o yönlerine bir de İKİ RAKİP SÜREKLİ YENİCE’DE yaşamını sürdüren YENİCELİLER olmayınca seçimleri rahat aldı.
Çok güçlü rakiplerle mücadele etti ve her iki rakibi de YENİCELİ AİLELERİN MENSUPLARI, ancak, sürekli YENİCE’DE ikamet eden isimler değildi ve Sayın ZEKİ ÇAYLI’ da bunu iyi kullandı, üstüne dürüstlüğü, üstüne iyi hizmetler vermesi de eklenince seçimi kazandı.
AK Parti kaybetti, CHP ağır bir darbe yedi Yenice’de..
Sayın ZEKİ ÇAYLI Seçimi kanırta/kanırta aldı.