İSMETPAŞA MAHALLE MUHTARLIĞINA TEKRAR ADAYIM

2 dönemdir İsmetpaşa Mahalle Muhtarlığı görevini sürdüren Metin Karakaş, seçmenlerinden, mahalle halkından ve sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine tekrar aday olduğunu söyledi.

Karakaş, 2 dönemdir başarılı ve verimli hizmetler ortaya koyduklarını dile getirdi ve hayalindeki 2-3 projenin bu dönemde gerçekleşmesini arzuladığı için yeniden aday olduğunu açıkladı.

İsmetpaşa Mahalle Muhtarı Metin Karakaş’ın yazılı açıklaması şöyle:

“ Çok saygıdeğer hemşehrilerim, kıymetli İsmetpaşa Mahallesi sakinleri,

TOKİ konutlarının teslim olmasıyla birlikte Yenice’nin yerleşim ve nüfus yoğunluğu bakımdan en büyük mahallelerinden birisi konumuna gelen İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlığına yeniden adayım.

2 dönemdir başarılı çalışmalar ortaya koyduk. Birlik – beraberlik içinde kalıcı hizmetlerin gelmesine vesile olduk. Birkaç önemli projenin yeni dönemde gerçekleşmesi adına yeniden aday oldum. Benimle yarışacak diğer aday kardeşlerime de başarılar diliyorum. Mahalle halkımızın teveccühü ben ve ekibimden yana olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Yerel Seçimlerin hayırlara vesile olmasını diler, saygı, sevgi, selam ve muhabbetlerimi sunarım “ dedi.