Ihlamur Terasta Sosyal Alanlar Artıyor

YENİCE  Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve arkadaşlarının en büyük eserlerinden birisi ve olan büyük yatırım Ihlamur Teras Restaurant ve Bungalow Evleri Tesislerindeki sosyal donatı, gezi ve aktivite alanları zenginleştiriliyor.

Tesis içindeki 70 bin m2’ lik alan içine 2 adet salıncak kurulurken,  4 adet sera yapılarak sebze dikimlerine başlanıldı. 200 – 250 kişilik gruplar için açık konser alanı düzenlemesi yapılarak hizmete sunuldu. Çocuk Oyun Parkı dizayn edildi ve oturma guruplarının sayıları artırıldı. Yenice Merkezini zirveden gören teras kısmına 3 adet kamelya yerleştirildi. Tesise ayrıca 2 adet suit bungalow ev yapımına başlanılarak inşaatı devam ediyor. Kurutulmuş bitki türleri ve hayvan türlerinin sergileneceği Flora (Bitki ) Fauna (Hayvan) Müzesi ile evcil hayvanların olacağı kümes hizmete hazır hale getirildi. Müze ve kümes, kısa sürede terasa gezmeye gelenlerin beğenisine sunulacak ve gezintiye açık duruma gelecek.

Ihlamur Terasa gelen yerli ve yabancı konukların yemek sonrası aktivite yapmaları için hizmete sunulan yeni yatırımlar beğeni toplamaya başladı.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, önümüzdeki yıllarda da terasta aktivite zenginliği için yeni düşüncelerinin devreye gireceğini söyledi.