HALKIN BAŞKANI – HİZMETİN BAŞKANI – YENİCE’NİN BAŞKANI

 31 MART 2019 Pazar günü yapılacak Yerel Seçimlere 3 aylık bir zaman kala adaylar da çalışmalarını sürdürüyor.

Yenice halkının desteğini daim yanında gören ve 2 dönemdir Yenice Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve yeniden aday olacağını açıklayan Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın seçimlerde kullanacağı slogan belli oldu.

Yenice Belediye Başkanlığına tekrar aday olacağını açıklayan Zeki Çaylı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde , “ Halkın Başkanı, Hizmetin Başkanı, Yenice’nin Başkanı, Yenice’nin Belediye Başkan Adayı “ sloganını kullanacak.

Gazetemizin bilgisine başvurduğu Belediye Başkanı Zeki Çaylı, bu seçim sloganını çalışma kadrosu ile birlikte belirlediklerini dile getirerek , “ Biz, hep şunu söyledik, söylemeye devam edeceğiz. Biz, Birlikte Yenice’yiz. Saygıdeğer halkımızın desteği ile Yenice’ye kalıcı hizmetler kazandırdık. Deyim yerindeyse halkımızın teveccühü ve güveni ile tarih yazdık. Hayal gibi görünen projeleri hayata geçirdik.

Daha nice hizmetler için Yenice bize, biz Yenice’ye emanetiz. Halkın Başkanı, Hizmetin Başkanı, Yenice’nin Başkanı, Yenice Belediye Başkan Adayı seçim sloganımızdır. Bu sloganın üzerimize yüklediği sorumluluğu biliyoruz. Bu bilinç ile çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah, Önce Yüce Allah’ımızın izni sonra da çok saygıdeğer halkımızın desteği ile başaracağız, muvaffak olacağız.

 

Bu duygu ve düşünceler ile İnsanların ölmediği, kanın dökülmediği, hiç bir ananın feryat figan ağlamadığı,  savasın olmadığı  ve barışın, huzurun, kardeşliğin ve dostluğun egemen olduğu bir dünya ve İslam coğrafyası dileğiyle, yeni yılın Yenice’mize, Ülkemize ve bütün İslam Âlemine hayırlar getirmesini diler, sağlık, mutluluk, başarı, barış ve huzur temennisiyle saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım “ dedi.