GURURUMUZ ABDULLAH ÖREN…. ÖREN HOLDİNG KURULDU

ALMANYA’nın Gelsenkirchen kentinde ticaret yapan, Yenice’mizin gururu ,genç , girişimci kardeşimiz Abdullah Ören, başarılarına bir yenisini daha ekledi ve bünyesindeki 5 şirketin katılımı ile Ören Holdingi kurdu.

Başarıları ile her zaman övünç duyduğumuz Abdullah Ören kardeşimizin holding kurma çalışmaları geçtiğimiz günlerde sonuçlandı ve ÖREN HOLDİNG kuruldu.

Bünyesindeki MIC Modern İmmobilien Center, Ruhr İmmobilien GbR, MIC Projekt GmbH, META Grundstückshandel GbR, Ören Vermögensgesellschaft mbH şirketlerini barındıran Ören Holding, emlak, gayrimenkul, proje geliştirme, arsa alım satım, sigorta, ev bakım kiralama – satma, finans ve emlak danışmanlığı, müteahhitlik ve yatırım danışmanlığı gibi birçok sektörde çalışma göstermekte ve hizmet vermektedir.

Ören Holding kurulması haberini önce bizimle paylaşan, sevdiğimiz, saydığımız her zaman başarıları ile onur duyduğumuz Ören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Ören’i kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Holding çalışmaları ile ilgili önümüzdeki günlerde detaylı açıklamalarda bulunacağını söyleyen Abdullah Ören, gazetemiz aracılığı ile tüm tanıdıklara ve dostlara selam söyledi.