Çetinkaya dünyayı dolaşıyor

Çetinkaya dünyayı dolaşıyor 1KARABÜK’ te ulusal bazda yayın yapan BRTV’nun Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, dünyayı dolaşmaya devam ediyor.

Bugüne kadar 50’nin üzerinde ülke dolaşan Çetinkaya, son olarak Miami ( Amerika ), Porto Rico, Virgine Adaları ve Bahama’yı gezdi.

Çocukluğunda dünyayı Eflani ile Karabük arasında bir yer gibi gördüğünü zannettiğini dile getiren BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, ilk yurt dışı gezisini askerliği sırasında yüzerek Bulgaristan’a yaptığını gazetemize açıkladı.

Bugüne kadar Amerika, Brezilya, Arjantin, Küba, Meksika, Hindistan, Fas, Sudan, Almanya, Fransa, İsveç, İsviçre, Norveç, Danimarka, Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Rusya’nın da aralarında bulunduğu 50’nin üzerinde ülke dolaşan Çetinkaya, iş ve seyahat gezilerinin süreceğini söyledi.

En son gezisinin de çok olumlu geçmesine rağmen Ankara’daki saldırı haberi ile yıkıldıklarını dile getiren Çetinkaya, “ Tek dileğimiz, bu güzel ülkemizin biran önce terör belasından kurtulmasıdır. Bugüne kadar teröre şehit verdiğimiz tüm kardeşlerime bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum “ diyerek sözlerini tamamladı.