ÇAYLI’DAN DOĞALGAZ AÇIKLAMASI

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı, ilçemiz gündeminde sürekli yer bulan doğalgaz süreci ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Başkan Çaylı yaptığı açıklamada, “ Yenice Belediye yönetimi olarak Yenice’ye yapılacak her türlü hizmetin önünü açma ve vatandaşa sunulması noktasına her zaman olduğu gibi üstün gayret ve çaba içerisinde olacağımızın bilinmesini isteriz.

Yenice’ye doğalgaz getirilmesi ile ilgili başta KARGAZ Karabük İşletme Müdürü Cengiz Mancıoğlu olmak üzere belediyemiz Fen İşleri ile diğer birimlerimizin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdik. Yapılan toplantıda dağıtım deposunun yerinin belirlenmesinden şehir içi dağıtım planlanmasına kadar istişareler edilerek, fikir birliği sağlandı.Öncelikle çalışma Özal Mahallesine dağıtım deposunun yapılmasıyla başlayacak, akabinde ise dağıtım boruları döşenerek evlere doğalgaz verilmesi için çalışma yapılacak.

Yıllardır özlem çeken Yenice’mize 2023 yılında doğalgaz kısım kısım verilerek kullanılmaya başlanacaktır. Bizler belediye olarak bugüne kadar olduğu gibi yine sorumluluklarımızı ve yükümlülüklerimizi yerine getireceğiz.

Halkımıza doğalgazın şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygı,sevgi ve selamlarımı sunuyorum.BİRLİKTE BAŞARDIK, YİNE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ. “ dedi.