BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI : “ VERİLEN SÖZLERİN DE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ “

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, seçim öncesi Yenice halkına verdikleri sözleri belirli bir program dâhilinde 5 yıl sonunda yerine getireceklerini söyledi ve iktidar kanadının da verdikleri sözlerin takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Özellikle Doğalgaz, Organize Sanayi Bölgesi ve BİM Deposu konusunun AK Parti tarafından son 3-4 seçimdir seçim malzemesi yapıldığının altını çizen Çaylı, “ Bizler çalışma arkadaşlarımızla birlikte her sözümüzün sahibiyiz. Seçim geride kaldı. Seçimin galibi Yenice halkıdır. Temiz ve beklentisiz duygularla bizim yanımızda olan ve bizlere destek olan saygıdeğer halkımıza bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizim 10 yılda yaptığımız hizmetler, önümüzdeki 5 yılda yapacaklarımızın referansıdır. Sözlerimizi yerine getirebilmek için hemen seçimin akabinde yoğun bir çalışma temposunun içine girdik. Seçim meydanlarında verdiğimiz vaatleri yerine getirmek için zaman tanımadan çalışacağız.

Bunun yanı sıra halkımıza başta AK Parti olmak üzere diğer partiler tarafından verilen ve seçim malzemesi yapılan sözlerin de Yenice halkı adına takipçisi olacağız. Artık, Yenice cak – cek’lerden bıktı. Hizmeti görmek istiyor. Doğalgaz, Organize Sanayi Bölgesi, BİM Deposu gibi halkımızı yakından ilgilendiren konuları hem kovalayacağız hem de MHP Genel Merkezimiz, MHP İl ve İlçe Teşkilatlarımız ile istişareler kurarak biz de bu işlerin girişimcisi olacağız “ dedi.