BAŞYAZI / Hoş geldin 7 nci yıl…      Mücahit Toprak

BAŞYAZI

Hoş geldin 7 nci yıl…

Değerli Dostlar,

Yaklaşık 6 yıl ( 72  ay ) önce yayınlamaya başladığımız Ajans Yenice Gazetesi, kısa zamanda okunan, aranan, abone sayısını yükselten ve ciddi derecede reklam toplayabilen bir gazete konumuna geldi. Bu sayımızla birlikte 7 nci yılımıza merhaba diyoruz.

Okurlarımızın yoğun ilgisi, çalışma arkadaşlarımızın özverisi, işadamı ve esnaflarımızın destekleri ile bugün buradayız. Ben, bu gazetenin kurucusu ve sahibi olarak bizleri her konuda destekleyen ağabeylerimize ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

31 yıldır bu mesleğin içindeyim. Bugünlere kadar çok ciddi, beğenilen çalışmalar gerçekleştirdiğimize inanıyorum. Basın anlamında birçok ürünü hazırladık, insanlarımızla paylaştık. 72 aydır siz okurlarımızı ulusal gazeteler estetiğinde ve görüntüsünde; 8 sayfalık, tamamı renkli bir gazete ile buluşuyoruz.

Ajans Yenice Gazetesi, Toprak Medya Tanıtımın ilk projesi oldu. 72 ayda birlikte önemli mesafeler aldık. Önümüzdeki süreçte birçok değişik çalışmamız olacak. Hepsini zamana yayıyoruz. Yapılan işin yapılması önemli değil. Önemli olan amacına ulaşması ve hedef kitle tarafından beğenilmesidir. Yılların verdiği bilgi, birikim ve donamımıza güvenerek, okurlarımızın da desteği ile güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Birlikte başardık, birlikte BAŞARMAYI sürdüreceğiz…

Bültenler, gazeteler, dergiler, görüntülü medya toplumun vazgeçilmez unsurlarındandır. Yenice’mizde yıllardır birçok hizmetin gerçekleşmesinde basınımızın da payı mevcuttur. Biz de Yenice’nin bir parçasıyız. İlçemizin yöneticilerinin her zaman desteğini gördük,  buradan değerli ilçe yöneticilerimize de teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Sevgili okurlarımız,  bu sayımızı da beğeneceğinizi ümit ediyor, nice 72 aylara diyor, bu vesile ile saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.