BAŞKAN MESCİER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Mescier mesajında şu sözlere yer verdi; ’’Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, kahraman milletimizin tarihe kanlarıyla yazdırdığı destansı zaferin sonucu Cumhuriyetimizin 96. Yıl dönümünü kutlamanın büyük coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Tarihte eşine az rastlanan kahramanlık destanıyla İstiklaline ve istikbaline sahip çıkan Aziz Milletimiz geçmişte olduğu gibi günümüzde de birlik ve beraberliğini koruyarak birbirine daha sıkı bağlarla bağlanmış ve kenetlenmesini bilmiştir.

Unutulmamalıdır ki her bir vatandaşımız, eşit haklara sahip, ortak bir geçmişi ve ortak bir geleceği paylaşan bu ülkenin evlatlarıdır. Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltmeli, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle;  Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyorum.”