Ankara , YENİCE ile bir başka güzel

Merkezi Ankara’da bulunan ve onursal başkanlığını Mehmet Ali Şahin’in yaptığı Karabüklüler Vakfı tarafından 19-22 Mayıs tarihlerinde organize edilen 3. Karabük Tanıtım Günleri ilgiyle izlendi ve takip edildi.

Açılışını TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın yaptığı Karabük Tanıtım Günleri törenlerine Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Yenice Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Ankara Karabüklüler Vakfı (KAR-VAK) Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Güneş ve üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Karabük ve ilçelerinin tanıtımı için açılan stantları gezen TBMM Başkanı Kahraman ve protokol üyeleri Yenice standını da gezerek Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı Zeki Çaylı’dan bilgiler aldılar.

Ankara Tanıtım Günleri için Kaymakamlık ile Yenice Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan “Doğa Yenice’dir, Yenice Doğadır”, “Yenice Doğadır, Doğa Yenice” afişleri asıldı. Ziyaretçilere Yenice Doğa Yürüyüş Parkur kitabı dağıtıldı.  İlçemiz yöresine ait şimşir ağacından yapılan kaşık ve bazı ağaç ürünlerinin güzellikleri sergilendi.

Ankara Tanıtım Günleri’nde Kılıçsan tarafından yapılan ahşap ürünler büyük beğeni kazandı.1 2 3 4 5 6 7