Alkışlar Beşel ve ekibine

Alkışlar Beşel ve ekibineHer konudaki aktivitesini Ankara’da düzenlenen Karabük Tanıtım Günlerinde de bir kez daha ortaya koyan Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel ve ekibi, açtıkları stantlarla tam puan aldılar.

Program dahilinde Orman Genel Müdürlüğü adına stant açan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünce açılan “ Karabük’te Ormancılık Standı “ ilgiyle takip edildi.

Standı, başta TBMM Başkanı İsmail Karaman ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin olmak üzere çok sayıda protokol mensubu da gezdi.

350 bine yakın katılımın olduğu bildirilen Ankara Karabük Tanıtım Günlerinde, 10.000 adet münferit cinslerde fidan dağıtımı da yapıldı.

Yenice Orman İşletme Müdürlüğü’nün gayretli çalışmalarıyla Tır Kooperatifi, manda ile sürütme, hızar ile ağaç kesme ve ormancılık faaliyetleri ilgiyle izlendi.

Yenice ormanlarından toplanan ıhlamurlar ile hazırlanan ıhlamur çayı, Safranbolu lokumu, yöre yaylalarından toplanan kekik, nane, ve safran tohumu ile çeşitli görsel ve işitsel dokümanların dağıtımının yapıldığı Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü standını vatandaşlar 4 gün boyunca merak ve ilgiyle gezdi.