AK Parti’nin İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş oldu

AK Parti Yenice 7.Olağan ilçe kongresi yapıldı. Kongrede yapılan seçimde 415 delege oyu ile Erdal Yirmibeş ilçe başkanlığına seçildi.

Yenice Orman İşletmesi salonunda yapılan kongreye, AK Parti Bursa Milletvekili ve Karabük Koordinatörü Mustafa Esgin, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, , İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve teşkilat mensupları katıldı.

Kongrede, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Karabük Koordinatörü ve Bursa Milletvekili Dr. Mustafa Esgin , Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Yenice İlçe Başkanlığına tek aday olan Erdal Yirmibeş de bir konuşma yaptılar.

Kongrede delegelerin kullandığı oy ile Erdal Yirmibeş Başkanlığında yeni ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu ; Adem Genç, Ahmet Mısırlı, Aykut Hacıyirmibeşoğlu, Fahri Çanakçı, Gülber Ekmekçi, Hasan Cıbır, Kadir İnam, M.Sinan Ören, Metin Cıbır, Muhammet Demirci, Sabri Kökçü, Songül Kızılsu, Şefik Kırık ve Umut Karadayı.