MISIRLI MÜDÜR YARDIMCISI OLDU

İLÇEMİZİN yetiştirdiği değerlerden birisi olan, Emekli Orman İşletmesi Memuru Yılmaz Mısırlı’nın oğlu Mehmet Erşan Mısırlı, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi’ne Müdür Yardımcısı olarak atandı.

İlk ve Orta öğrenimini Yenice’de, Lise eğitimini Karabük Demir Çelik Lisesinde tamamlayan Mısırlı, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’ni bitirdi.

İlk meslek hayatına Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hastanesi’nde başladı. Daha sonra sırası ile Zonguldak Kdz.Ereğli Echomar Hastanesi, Sakarya Akyazı Devlet Hastanesi, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanesi’nde görev yaptı. 09 Kasım 2021 tarihi itibariyle Zonguldak Bülent Ecevit Hastanesi’ne Müdür Yardımcısı olarak atanan Mısırlı, uzun süredir bu hastanede görev yapıyordu.

Evli ve iki kız çocuğu babası olan Mehmet Erşan Mısırlı, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Sosyal Hizmetler Programı ve Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği Programlarına devam etmektedir.

Hemşehrimiz Mehmet Erşan Mısırlı’ya, yeni görevinde başarılar dileriz.