KBÜ’de Görevde Yükselen Akademisyenlere Belgeleri Takdim Edildi

Karabük Üniversitesinde görevde yükselerek Profesörlük, Doçentlik ve Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna atanan 7 akademisyene belgeleri takdim edildi.

Senato Toplantı Odasında Senato Toplantısı öncesinde gerçekleştirilen programa, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm ile KBÜ Senato Üyeleri katıldı.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, düzenlenen takdim töreninde üniversitede görev yapan iki Doçente ve dört Dr. Öğr. Üyesine cübbelerini giydirirken bir Profesöre belgesini takdim etti.

Bu doğrultuda Safranbolu Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Türkmen’e belgesi takdim edilirken, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Tekin, İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim Hakkı İmamoğlu,  Edebiyat Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi İsmail Tekşen, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Merve Akıncı, Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Dr. Öğretim Üyesi Alirıza Han Civan ile Mühendislik Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mutlucan Bayat’a cübbeleri giydirildi.

Bir yanıt yazın